Текст песни Despina Vandi - Thelo Na Se Do

Come Along Now
Жанр: Pop-Folk
Исполнитель: Despina Vandi
Альбом: Come Along Now
Длительность: 05:03
Рейтинг: 741
MP3: Скачать
Загрузил: Homjak

Текст:

Den ksero ti na kano, den ksero ti na po Pos na sou eksigiso to lathos mou afto Tilefona se perno, psachno na se vro Mia efkeria sou sito Thelo na se do, esto mia fora Efteksa alla, to cho metaniosi pikra Thelo na se do, esto ena lepto Ftani gia na po, osa den tolmousa na po Signomi na sou sitiso, na klapso, na prospathiso Na mou echis ebistosini opos palia Signomi leo ke matono, petheno pou se pligono Monacha esena agapao alithina Mi les pos agapouses mia pseftika kardia O, ti ki an echo kani to plirosa akriva Tilefona se perno, ma de mou milas Ki ola telionoune gia mas Thelo na se do, esto mia fora Efteksa alla, to cho metaniosi pikra Thelo na se do, esto ena lepto Ftani gia na po, osa den tolmousa na po Signomi na sou sitiso, na klapso, na prospathiso Na mou echis ebistosini opos palia Signomi leo ke matono, petheno pou se pligono Monacha esena agapao alithina Signomi na sou sitiso, na klapso, na prospathiso Na mou echis ebistosini opos palia S
;
Неправильный текст?

Похожие тексты

ПОСЛЕДНИЕ СКАЧАННЫЕ

топ аплоадеров

новости портала

28.12.2016
Подписка на аплоадера
Подписка на аплоадера
31.01.2016
Новый плеер
Новый плеер
19.12.2015
Проблема с подтверждением регистрации
Проблема решена

последние комментарии